Bugün; 19 Temmuz 2018, Perşembe
Yağ Aldırmak İçin En Güvenilir Adres: Onep
Tarih : 2017.03.09  08:41:03
Günümüzde beslenme alışkanlıkları, çalışma hayatında sürekli olarak oturmak ya da hareketli bir çalışma şekline sahip olmamak, yaş faktörü, metabolizma hızının yavaş olması gibi birçok sebep vücudun yağlanmasına ve buna bağlı olarak kilo almaya sebep oluyor.

 

 Fakat vücutta biriken yağlar kolaylıkla eritilemiyor. Hatta yağları yaktığı iddia edilen birçok besin ve bitki çayları ile kişiler sağlıklarını da kaybedebiliyor. Ya da uzun yıllardır denenen operasyonların bir kısmı ile vücut estetikten uzak bir görünüme sahip olup, ameliyatın bazı izlerini de vücutta taşımak zorunda kalınabiliyor.

Hem kadınların hem erkeklerin şikayetçi olduğu yağ birikimi ve bunun neticesinde de başvurdukları yöntemler bilinçsizce tercih edildiğinde veya bilinçsiz ellerle gerçekleştiğinde, istenmeyen ve telafisi zor sıkıntılar ortaya çıkabiliyor.

Fazla Yağlardan Kurtulmadan Önce Doğru Yöntemi Bulmanız Gerekir

Bazı yağ aldırma metotlarının eskide kaldığını ve artık tercih edilmediğini söylememiz gerekir. Bu yöntemlere başvuran hastaların ameliyat sonrası daha mutsuz olacakları bir görüntü edindikleri artık biliniyor. Ameliyat sonrası vücutta oluşan izler ya da girintili çıkıntılı görüntüler bu memnuniyetsizliğin başlıca sebeplerinden. Bu yüzden de uzun yıllar önce kullanılan metotların bugün tercih edilmediğini ve bunların yerini daha kolay ve istenilen sonuca ulaştıran daha profesyonel tekniklerin aldığını biliyoruz. Bu yüzden de doğru uygulama hakkında sizleri bilgilendirmek istiyoruz.

Lipoliz ve Liposuction İle Güzel Bir Vücuda Kavuşmak Çok Kolay

Liposhaping, Bodyshaping, Body Sculturing, Bodycontrouring, Lipoliz gibi birçok terim aslında liposuction uygulamasını ifade eden sözcüklerdir. Yağların vakumla alınması anlamına gelen liposuction, vücudun bazı bölgelerinde biriken yağları vakum ile almaya yarayan bir tekniktir. Bir zamanlar cerrahi operasyonlar ile fazla yağlardan kurtulmaya çalışanlar, bu yağların alınmasının ardından vücutlarında oluşan izler ya da pürüzsüz olmayan hatta fazlasıyla girintili çıkıntılı olan görüntü sebebiyle mutsuz olup, ameliyatın vücutta bıraktığı deformasyondan da kurtulamamışlardır. Liposuction uygulamalarının ortaya çıkışı da bu memnuniyetsizlikler ve başarısız operasyonlar sonucu olmuştur.

Bugün ise liposuction tekniğiyle yağ aldırma işlemi kol, diz, boyun, göğüs, bacak, göbek, kalça gibi birçok bölgeye yapılıp hayli başarılı sonuçlar alınmaktadır. Ama bu işlemin uzman eller tarafından yapılması da, operasyonun başarısının en önemli sebeplerinden biridir. Bu yüzden de yağ aldırmak isteyen kişiler için hem metot hem başvuracakları yer aynı derecede önemli. Fazla yağlarından şikayet eden ve görüntülerinden hoşlanmayanlar için http://www.onep.com.tr/vucut-estetigi/liposuction-vaser/ adresini tavsiye edebiliriz. Hem yöntem hem uygulamayı yapacak olan uzman kişileri bir arada bulabileceğiniz bir adres. Ayrıca sayfayı ziyaret ettikten sonra, yine aynı sayfa üzerinden sorularınızı da uzmanlara iletebilirsiniz.

Bu haber toplam 880 defa okunmuştur
Haberi Paylaş :
SAĞLIK
YAZARLAR
FACEBOOK
HAVA DURUMU

NAMAZ VAKİTLERİ

Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK OKUNANLAR
Wilma Elles'in kocasına haciz işlemi
Wilma Elles ile yaşadığı aşkla tanınan işadamı Kerem Göğüş'e, dolandırıcılık suçundan hakkında haciz işlemi başlatıldı.
En iyi samsun escort bayan ajansına davetlisiniz.
ANKET
Hangi Belediyelerin Çalışmalarından Memnunsunuz ?
Selçuklu Belediyesi
Meram Belediyesi
Karatay Belediyesi
  
FOTO GALERİ
VİDEOLAR
Copyright © Konya Haberleri , Konya Haber   |
|
|
Sitemizdeki yazı , resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz veya kaynak gösterilemeden kullanılamaz.
Görsel Tasarım ve Yazılım :
konya net haber | joyetech