Bugün; 23 Haziran 2018, Cumartesi
Enerji ve Performans Kaybı Nasıl Önlenir?
Tarih : 2016.03.11  07:31:48
Enerji ve Performans Kaybı Nasıl Önlenir?

Tek bir şişede toplamda yalnızca 7 kalori değerine sahip olan Hardline Carnifit, aktivite sırasında gözlemlenen sıvı kaybının giderilmesine yardımcı olur. Etkili bir şekilde yağ yakımını sağlar. Vücudun kendi kendine üretmediği bir madde olan Karnitin’in alınmasını sağlar. Bu maddenin temel işlevi ise yağların etkin bir şekilde taşınmasına ve yakılmasına yardımcı olmaktır. Yağ yakımının gerçekleşmesinin yanı sıra enerji artışı, kas gelişimi ve kas yorgunlukları konusunda da kullanıcılarına istenileni verebilmektedir. Antrenmanlardan önce tek bir servis şeklinde tüketilmesi gereken Carnifit, içeriğinde yağ ve şeker barındırma. Günlük kullanım miktarı ise ortalama 1-2 gram kadardır. Kalp ve ritim bozukluğu gibi hastalıkları olan bireylerin yalnızca uzman doktor kontrolünde kullanmaları gerekmektedir. Yağ yakımı konusunda en yaygın kullanılan ürünlerden olan Hardline Carnifit, böbreklerde ve karaciğerde ihtiyaç duyulan C vitaminini de tedarik eder. Aynı zamanda kas yorgunluğunu en aza indirir ve antrenmanların daha verimli gerçekleşmesine yardımcı olur. Piyasada en çok tercih edilen ürünlerden olan Hardline Carnifit 500 ml 24 adet kapsül formunda kullanıcılarına sunulmaktadır.

Kapsül formda kullanıcılarına sunulan ve hammaddesi karnitin olan Hardline Carnipure, aktivite öncesi tüketilmiş olan besinlerin, egzersiz sırasında enerjiye dönüşümünü sağlar. Hücre içerisinde yer alan yağ asitlerinin mitokondrilere taşınmasını kolaylaştırarak, burada da enerjiye dönüşümünü sağlar. Daha verimli antrenmanlar geçirmek isteyenlerin ve vücudundaki sıvı kaybını önlemek isteyenlerin kullanması gereken bir üründür. Diyet ve definasyon dönemlerinde en yaygın kullanılan destek ürünlerinden olan Hardline Carnipure 100 kapsül formu nedeniyle çok kolay tüketilebilmektedir. İçeriğinde yağ ve şeker barındırmaz. Antrenman sırasında performans artışı sağladığı gibi, yağın taşınmasını kolaylaştırarak birçok işlevi yerine getirir. Motivasyon odaklı çalışmalarda, dikkati toplamaya yardımcı olur ve enerji seviyesinin artmasını sağlar. Yağsız kas kütlesi oluşumuna destek sunan Hardline Carnipure, tüketilen besinleri rahatlıkla enerjiye dönüştürebilir. Karnitin hammaddesi ise yağların daha etkin bir şekilde kullanılmasını sağlayarak, kilo verme konusunda en faydalı ürünlerdendir. Antrenmanlarda yüksek nabız olduğu durumlarda büyük oranda enerji desteği sunmaktadır. Bu da kas gelişimini tetikler. Aynı zamanda yorgunluk hissiyatını da geciktirir.

Krom minerali baz alınarak üretilen Hardline Chromium Picolinate 100 tablet temel olarak glukoz ve kolestrol seviyelerinin düzenlenmesine yardımcı olur. Karbonhidratlardan yeteri kadar enerji alamayan vücut, krom mineralinden yardım alır. İnsülinin salgılanması ile şekerler hücrelere geçerek bilindiği üzere kandan uzaklaşır. Bu şekilde hem kandaki şeker seviyesi hem de kolestrol seviyesi optimum değerlere çekilmiş olur. Krom eksikliğinin en dikkat çekici sonuçları aşırı kilo, halsizlik, güçsüzlük, enerji kaybı, yorgunluk gibi durumlardır. Hardline Chromium Picolinate ile tüm bu olumsuzluklar giderilebilmektedir. Yaş ilerledikçe krom vücutta daha az absorbe edilir. Sadece gençlerin ve orta yaşlıların değil, 50 yaş üstü bireylerin de bu ürünü kullanmaları bazı rahatsızlıklara karşı çözüm niteliği taşımaktadır. İştahın azalmasına yönelik olarak tokluk hissinin artmasına yardımcı olan bu ürün, yağ kaybını hızlandırırken, aynı zamanda yağsız formda bir kas dokusu oluşumu için işlevini gerçekleştirir. Kan şekeri seviyesini optimum seviyeye taşır. Enerji sağlamak ve kas kütlesini artırmak için çok etkili bir üründür. Daha iyi bir kan dolaşımı sağlaması için tasarlanan Hardline krom pikolinat, atletik performansın artmasına da yardımcı olur.

100 servislik bir ürün olan Hardline CLA One, 800 gram CLA maddesine ek olarak 1000 mg Konjuge Linoleik asit yağı barındırmaktadır. Yağ yapım sürecinin yavaşlaması sırasında önemli bir destek ürünü olarak alınabilen CLA, vücutta maalesef üretilmez. Bu nedenle dışarıdan alınması zorunlu maddelerden birisidir. Hızlanmış bir metabolizma, daha fazla yağ yakımına neden olmaktadır. Hardline CLA One 100 jel kapsül ise metabolizmayı hızlandırarak sporcuların daha çekici bir vücuda sahip olmasını sağlar. Bu özelliği ile aynı zamanda sporcuların daha çok tercih ettiği bir üründür. Daha fazla kas kütlesi oluşumu sağlayarak, estetik bir vücuda sahip olmayı amaçlayanların tercih ettiği bir üründür. Keskin hatlı kas oluşumunu tetikler, kolestrol ve trigliserid kontrolü sağlar. Aynı zamanda insülin takviyesi olarak görev alır.  Yüksek yağ oranını azaltmada son derece etkili bir ürün olan CLA, doğal ve aynı zamanda yardımcı bir ürün grubudur. Vücutta yağın kontrolsüz bir şekilde depolanmasını engeller.  

Bu haber toplam 1412 defa okunmuştur
Haberi Paylaş :
SPOR
YAZARLAR
FACEBOOK
HAVA DURUMU

NAMAZ VAKİTLERİ

Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK OKUNANLAR
Wilma Elles'in kocasına haciz işlemi
Wilma Elles ile yaşadığı aşkla tanınan işadamı Kerem Göğüş'e, dolandırıcılık suçundan hakkında haciz işlemi başlatıldı.
En iyi samsun escort bayan ajansına davetlisiniz.
ANKET
Hangi Belediyelerin Çalışmalarından Memnunsunuz ?
Selçuklu Belediyesi
Meram Belediyesi
Karatay Belediyesi
  
FOTO GALERİ
VİDEOLAR
Copyright © Konya Haberleri , Konya Haber   |
|
|
Sitemizdeki yazı , resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz veya kaynak gösterilemeden kullanılamaz.
Görsel Tasarım ve Yazılım :
konya net haber | joyetech